דלג לתוכן הראשי

אודותינו

הוצאת לב הדהרמה הוקמה תחת עמותת שיטה וחכמה במטרה להביא לקהל הרחב לימוד, המבוסס על כתבי חוכמה ומופת עתיקים. בטווח הקרוב מטרת הלימוד היא להביא לרווחה גופנית ונפשית, ובטווח הרחוק – להביא להארה. ההוצאה פועלת גם כדי לתמוך בגופים בעלי מטרות דומות.

הוצאת לב הדהרמה שמה לה למטרה לתמוך במסורת הלימוד, ששורשיה במקורות ובשושלות החוכמה של אסיה העתיקה: הבודהיזם הטיבטי ומסורות היוגה. חוכמה זו מועברת אלינו בהנחייתה הרוחנית של מורתנו האהובה, לאמה דבורה-הלה, ובהשראת מוריה: קן רינפוצ’ה לובסנג תרצ’ין, גשה מייקל רואץ’, לאמה קריסטי מק’נאלי ואחרים.

למרות חשיבותם של הכתבים, אין לימוד כתוב שישווה ללימוד ישיר ממורה, לימוד העובר מלב אל לב.

הוצאת לב הדהרמה נוסדה בתחילת 2009 על ידי בני ודורית גולדמן, במטרה לתמוך בהפקת ספרים, דיסקים, סרטים, מילונים וכל חומר אחר שיכול לקדם את ההתפתחות הרוחנית של כל אדם הבוחר בדרך זו. כמו כן אנו פועלים לשמר, לקדם ולהפיץ את הלימוד שהועבר כמעשה אמן על ידי מורתנו האהובה, לאמה דבורה-הלה, ומוריה היקרים: קן רינפוצ’ה לובסנג תרצ’ין, גשה מייקל רואץ’ וקריסטי מק’נאלי.

הוצאת לב הדהרמה היא ארגון ללא מטרות רווח. כל ההכנסות ממכירות הספרים, הדיסקים והחוברות מיועדות לתמיכה במורים ולהפקתם של חומרי לימוד נוספים לקידום ההתפתחות הרוחנית ולפיתוח שלמות החוכמה. ההוצאה מנוהלת בהתנדבות על ידי צוות מחברי העמותה ומתנדבים נוספים, ומקדמת בברכה כל עזרה בתרומה, במימון ובכל פעילות אחרת.

אנו תקווה, שחומרי הלימוד יעוררו עניין בקרב הקוראים.

תקנון השימוש באתר

ההוצאה לאור לב הדהרמה (להלן “לב הדהרמה“) מודה על בחירתך לעשות שימוש באתר.

הוצאת לב הדהרמה פועלת כחלק מעמותת שיטה וחכמה ומטרתה להביא לקהל הרחב לימוד המבוסס על כתבי חכמה ומופת עתיקים.

נבקשך לעיין בתנאי השימוש באתר, המפורטים להלן, ותחילת השימוש באתר ובתכניו מהווה הסכמה ואישור לאמור בתנאי שימוש אלה.

האמור בתנאי שימוש אלה מנוסח מטעמי נוחות בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

תהליך הרכישה באתר
תהליך רכישה באתר המקוון. על הלקוח להיכנס למוצרים ולבחור מוצר אחד או יותר על ידי לחיצה “הוסף לעגלה”. עם סיום בחירת המוצרים, על הלקוח להיכנס ל-“העגלה שלי” – שם הוא יוכל לצפות ברשימת המוצרים שבחר, לעדכן את העגלה, ולקבל מידע אודות עלות הכוללת, כולל דמי משלוח. “המשך לתשלום” יוביל להזנת פרטי הלקוח וקנייה באמצעות כרטיס אשראי.

המבצע עסקה באתר מצהיר כי גילו הוא 18 (שמונה עשרה) שנים ומעלה וכי הוא מחזיק כדין כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי .

תשלום
לקוח מבצע רכישה בחנות המקוונת “לב הדהרמה” באמצעות מערכת הסליקה מאובטחת טרנזילה – ביצוע סליקה דרך כרטיס אשראי.

כרטיס האשראי יחויב לאחר השלמת ביצוע ההזמנה באתר על ידי הלקוח.

במידה והמוצר אינו במלאי לא תחויב בגינו.

לב הדהרמה איננה מתחייבת לזמינות כל המוצרים במלאי.

ניתן להשתמש בכל כרטיסי האשראי בישראל – ויזה, כאל, ויזה לאומי, ישראכרט, מסטרקארד, אמריקן אקספרס ודיינרס וכמו כן כרטיסי אשראי בינלאומיים.

זמן אספקה ומדיניות משלוח
זמן אספקה: 21 ימי עסקים מיום הקנייה באתר (לא כולל ימי שישי, שבת וחגים)

ניתן לברר סטטוס הזמנה דרך מייל lev.hadharma.publish@gmail.com.

בקנייה מעל סכום של 180 שח המשלוח יעשה בחינם באמצעות הדואר.

בקניית מוצרים מתחת לסכום של 180 שח יחויב הלקוח בסכום של 35 שח.

ההזמנות ישלחו כחבילות בדואר רגיל לכתובות שירשום הלקוח בעת ההזמנה. האיסוף יעשה על ידי הלקוח בסניף הדואר הקרוב לכתובת לאחר קבלת הודעה על דואר הממתין לו.

על פי תקנון הדואר המשלוח יישאר בדואר במשך 14 יום. אם החבילה לא תיאסף, היא תוחזר להוצאה לאור.

עלותו של משלוח לחו”ל – 80 שקלים.

איסוף עצמי:
ניתן לאסוף את המוצרים ללא חיוב בדמי משלוח.
איסוף במרכז רוחני ערבה במואה נווה מדבר בתיאום מראש.
לאחר ביצוע ההזמנה דרך האתר יש לסמן באפשרויות משלוח את האפשרות איסוף עצמי.במידה ומסיבה כל שהיא המשלוח לא הגיע ליעדו תוך 21 ימי עבודה, הוצאת לב הדהרמה תדאג להוצאת משלוח נוסף (בהתאם לזמינות המוצר במלאי באותה עת).

מדיניות החזרים
כל עוד שההזמנה לא נשלחה ניתן לבטל ללא כל חיוב.

באם ההזמנה כבר נשלחה ניתן להחזיר הספרים כשהם במצב תקין בתוך 14 יום ובניכוי דמי המשלוח. במידה וחלה טעות על ידינו ו/או הגיע ספר פגום יישלח ספר חדש או שיינתן החזר מלא לפי בחירת הלקוח בכפוף להשבת הספר הפגום או במקרה בו נשלח ספר שאינו נכון להחזרת הספר שנשלחאבטחת מידע
באתר זה ננקטו משאבים ואמצעים למניעת חדירות ופגיעה אפשרית בפרטיות הלקוחות. על אף האמור, מובהר כי לב הדהרמה אינה יכולה להבטיח כי לא תתבצע על ידי צד שלישי ניסיון לפגוע באתר וללקוח כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד החברה ו/או מי מטעמה עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים כאמור.